Windows 10 Pro Lisans Nedir ?

Windows 10 Pro Lisans Nedir ?

Windows 10 pro lisans yepyeni özellikleri ile karşınızda. Tüm dünyanın yarısından fazlasının kullandığı Windows işletim sistemi, yeni sürümüyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Gelişmiş sistem özellikleri ve yepyeni uygulama marketiyle, gelişmiş bir deneyim yaşamak isteyen kullanıcıları bekliyor. Uygulamayı çok kolay bir şekilde internet üzerinden indirmek ve kullanmak mümkündür. Hızlı bir şekilde indirme sağlayıp lisans alabilir ve uygulamayı kullanabilirsiniz.

Windows 10 Pro Yeni Sürümünde Neler Var?

Windows 10 Pro yeni sürümünde, gelişmiş parola sistemi, sanal makine oluşturma ve yepyeni uygulama marketi gibi pek çok özellik var. Bunları çok kolay bir şekilde Windows 10 Pro’yu temin ettikten sonra sağlayabiliyorsunuz. Gelişmiş parola sistemi, sizi çeşitli hack durumlarına karşı koruyarak güçlü bir parola oluşturmanızı sağlarken, yepyeni uygulama marketi ise tüm uygulamaların en son sürümlerini indirmenizi ve kullanmanızı sağlar. Son derece profesyonel bir şekilde erişebileceğiniz uygulama marketi, yepyeni özellikleri ile sizlerle buluşuyor.

Word Excel Gibi Uygulamaların Son Sürümleri Bilgisayarınızda

Bilgisayarınızda, Word, Excel gibi uygulamaların son sürümleri de yine Windows 10 Pro lisansı ile geliyor, tüm Office uygulamalarını herhangi bir problemle karşılaşmadan son sürümünde kullanmak istiyorsanız, Windows 10 Pro, bu konuda sizin için biçilmiş bir kaftan olacaktır. Lisansı edinebilmek için uluslararası market piyasalarına bakabilir veya herhangi bir internet sitesi üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir