Office 365 Pro Plus’la Aynı Anda Beş Cihazla Erişin

Office 365 Pro Plusla Aynı Anda Beş Cihazla Erişin

Türkiye’nin en iyi yazılımlarından biri olan Office 365 Pro Plus, kullandığınız Word, Excel ve Power Point gibi pek çok uygulamanın son sürümüne erişmenizi sağlayacak. Office 365 Pro Plus, pek çok Microsoft uygulamasına anlık ve canlı olarak erişmenizi sağlayan bir uygulamadır. İlk çıktığı günden bu yana pek çok kişi tarafından ciddi anlamda ilgi görmüş ve sevilmiştir. Tahmin edebileceğiniz üzere, uygulamanın yeni çıkan sürümü sizlere süper ötesi bir Office deneyimi yaşatmaktadır.

Office 365 Pro Plus Özellikleri

Çevrimiçi Erişin

Office uygulamalarına çevrimiçi erişebilmek için Office 365 Pro Plus edinin. Söz konusu uygulama sayesinde tüm Office uygulamalarına çevrimiçi olarak canlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Aynı Anda Beş Cihazla Erişin

Siz bilgisayarınızda bir proje üzerinde uğraşıyorken, başka bir arkadaşınızın projenize uzaktan erişmesini ve düzenlemesini istemez miydiniz? Office 365 size bunu sağlıyor. Tüm Office uygulamalarına aynı anda beş cihazla erişebilme imkânı sunuyor.

Tüm Office Uygulamalarının Son Sürümlerine Erişin

Office uygulamalarını sık sık güncellemek zorunda kalmak sinirinizi bozabilir, Office 365’i edinerek tüm uygulamaların son sürümlerine erişebilirsiniz.

24 Saat Destek Alın

Tüm Office uygulamalarında yaşayacağınız olası problemler konusunda destek almak için Office müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Aramak için müsait değilseniz bile yazışarak canlı olarak destek alabilirsiniz. Bunu sadece Office 365 Pro Plus’ı edinerek sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir