Mcafee Özellikleri

Mcafee, tüm dünyada başarılı bir ilgi toplayan ve en çok satan antivirüs yazılımlarındandır. Mcafee ilk çıktığı günden bu yana çok ciddi satışlar yapmış ve dünyanın dört bir yanından en çok ilgi çeken ve en çok satış yapan antivirüs programlarından biri haline gelmiştir. Mcafee kullanımı sizleri internette özgür yapar ve her sayfayı herhangi bir virüs korkusu olmadan gezebilmenizi sağlar. Çocuklarınızı bilgisayarların ve internetin zararlı etkilerinden korur ve en önemlisi tüm bunları 30 gün boyunca ücretsiz bir şekilde denemenizi sağlar.

Mcafee Özellikleri

Yüksek Performans, Mcafee kurduğunuz an itibarıyla profesyonel bir bilgisayar virüs programı edinirsiniz ve her alanda internette gezerken ve bilgisayarınızda çeşitli işler yaparken yüksek performans verimine sahip olursunuz. Sizlerde Mcafee kullanarak tüm bu artı özelliklerden büyük ölçüde yararlanabilirsiniz.

Aynı anda 10 cihazla kullanım özelliği Mcafee kullanımı konusunda en cezbedici özelliklerden biridir. Mcafee sizlere özgürlük sunar ve satın aldığınız herhangi bir planı 30 gün boyunca ücretsiz kullanmanızı sağlar.

İnternette güvenle sörf yapmak zordur, herhangi bir websitesini açtığınızda karşınıza ne çıkacağını bilemezsiniz. Mcafee bu konuda sizlere ciddi bir avantaj sağlar ve internet sitelerini önceden tarar ve siteyi öyle açar, fakat bu tarama süresi 1 saniyenin bile altındadır ve herhangi bir kasma olmadan sitelere erişmenize olanak tanır.

Bilgisayarınızı %93’e kadar daha hızlı kullanmanıza olanak tanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir