Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security

Dünyanın en çok satan virüs uygulamalarından biri olan Kaspersky Internet Security, sahip olduğu yüzlerce nitelikli yazılım ve donanımlarıyla virüslere aman vermeye geliyor. En düşük planı ile bile tam bir virüs koruması sağlamanın yanı sıra pek çok açıdan gelişmiş bir standarda sahip bir yazılımdır. Uygulamayı kullandığınız ilk günden itibaren faydalarını ciddi anlamda hissedebilirsiniz. Ciddi bir koruma sağlamanın yanı sıra, aile kontrolü ve birden fazla cihazda aynı paketi kullanma özellikleriyle etken bir koruma sağlar. Peki Kaspersky Internet Security Faydaları nelerdir?

Kaspersky Internet Security Özellikleri

Virüs programının en iyi özelliklerinden biri de ciddi anlamda gelişmiş bir donanıma sahip olmasıdır. Her anlamda uygulamaya erişmek ve uygulamayı kullanmak mümkündür. Uygulamaya sahip olmak için en düşük plandan başlayarak toplamda 3 plan satın alabilir veya deneyebilirsiniz.

Kaspersky Internet Security Birinci Seviye Anti Virüs

Kasperky virüs programının ilk seviyesidir. İlk seviye olmasına rağmen kapsamlı bir virüs koruması sağlamaktadır. Yapılan araştırmalar neticesinde en alt paketin bile tüm zararlı yazılım türlerine karşı tam bir koruma sağlamaktadır.

Kaspersky Internet Security İkinci Seviye Internet Security

Uygulamanın ikinci seviye planı da oldukça geliştirilmiştir ve yine tüm virüs planlarına karşı etkin bir koruma sağlamaktadır. Uygulamanın ikinci planını edinmeniz durumunda her halükârda başarılı bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Kaspersky Internet Security Üçüncü Seviye Total Security

Son seviyedir, aile koruması ve aile planları bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir