Kaspersky Internet Security Özellikleri

Dünyanın en iyi anti virüs programlarından biri olan Kaspersky, tüm internet dünyasının gündemine oturmuş, son derece başarılı ve gelişmiş bir antivirüs uygulamasıdır. Uygulamara hızlı bir şekilde erişmenin kolaylığı yanı sıra, pek çok yerden aktif olarak kullanma olanağı sunar. Kaspersky Internet Security faydaları ciddi anlamda çok fazladır ve bilgisayarınıza her anlamda muhteşem bir koruma sağlamaktadır. Kasperskt Internet Security faydaları hakkında daha fazla bilgi almak veya uygulamayı bilgisayarınıza indirmek için yazımızı okumaya devam ediniz.

Kaspersky Anti Virüs

Uygulamanın sahip olduğu en basit plandır ve çok düşük üyelik ücreti vardır. En basit ve en ucuz plan olmasına karşın, sizi ve bilgisayarınızı pek çok zararlı yazılımlara karşı korur ve tam bir güvenlik sağlar.

Kaspersky Internet Security

Uygulamanın hem mac cihazlarında hem de mobil cihazlarda kullanılmasına olanak sağlayan bir plandır. Bu planın da abonelik ücreti son derece düşüktür ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Uygulamaya eriştiğiniz an itibarıyla hem mobil hem de mac cihazınızda tam bir koruma sağlar.

Kaspersky Total Security

Firmanın en pahalı antivirüs planıdır, aile planı ve kontrolü gibi ekstra büyük özellikleriyle sizi güvende tutar. Sağladığı en büyük artılardan biri de budur. Uygulamayı indirdiğiniz an itibarıyla güvenli bir anti virüs koruması sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir