En Çok Satan Antivirüs Mcafee

En Çok Satan Antivirüs Mcafee

Mcafee programına hoşgeldiniz. Mcafee, tüm dünyada yüzbinlerce adet satmış bir anti virüs programıdır. Çok kolay bir şekilde edinilebilen bu virüs programı, 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ve aile koruması gibi ekstra güvenlik sağlayan meşhur paketleri bulunmaktadır. Mcafee edindiğiniz an itibarıyla ciddi anlamda güvenli bir internet kazanmış olursunuz. İnternette gezerken herhangi bir virüse denk gelmek istemezsiniz değil mi? İşte Mcafee size bunu sağlıyor, sizlere güvenli bir internet imkânı sunuyor, ayrıca tüm bunları yaparken bilgisayarınızı veya internetinizi yavaşlatmıyor. Peki Mcafee kullanımı nasıl? Mcafee nasıl edinilir?

Mcafee Özellikler

Mcafee pek çok yeni özelliğe sahip, bunlardan en önemlisi, eskiye nazaran çok daha hızlı bir uygulamaya sahip olmasıdır. Mcafee edindiğiniz andan itibaren hızlıca internette dolanabilir ve herhangi bir yavaşlama yaşamazsınız.

10 Cihazla Kullanım Sağlayın

Mcafee kullanımı sizlere 10 cihazla aynı anda bağlanabilme özelliği verir. Satın aldığınız herhangi bir antivirüs programını aynı zamanda farklı cihazlar için de satın almış olursunuz. Hem bilgisayarınızdan hem de tabletinizden anlık olarak erişim imkânı sağlar size.

Aile Koruması Edinin

Mcafee kullanımı ile aile koruması sağlamış olursunuz. Aileniz içinde yer alan herhangi bir ebeveynin, internetin zararlı etkileriyle karşılaşmamasını veya zararlı herhangi bir yazılımı yanlışlıkla indirmemesini sağlamak için Mcafee edinebilrisiniz. Bu sayede Mcafee size özgürce internette dolanma imkânı verirken, aynı zamanda tam kapsamlı bir aile koruması da sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir