Bilgisayar Koruma Programı

Bilgisayar Koruma Programı

En iyi bilgisayar koruma programları hakkında bir arama yapıyorsanız, hazırladığımız bu yazı size göre. Hem günlük işlerinizde hem de iş dünyasında kullanabileceğiniz bu programlar, performans testlerine göre en iyi koruma programları seçildi.

Her sene yenilenen en iyi bilgisayar koruma programları listesi şu şekilde:

Sophos Home Free 

Online ortamda temel seviyede bilgisayar koruma programının yakalayamadığı pek çok olumsuz içerik mevcut. Virüslerden size ait cihazları ve kişisel bilgilerinizi korumak için Sophos Home Free iyi bir ücretsiz antivirüs programıdır ve ayrıca çocuklarınızın görmesini istemediğimiz içeriklere karşı da çocuklarınızı korumanıza yardımcı olur.

Bitdefender Antivirus Ücretsiz

Bitdefender’ın Antivirus Ücretsiz kurulum sonrasında pek bir işlem yapmak istemeyen kullanıcılar için harika bir seçim. Bitdefender arka planda çalışması için tasarlanmıştır ve sadece şüpheli program hareketliliği fark etmesi gibi önemli anlarda size bilgilendirme yapar. 

Avira Ücretsiz Antivirüs

Avira Ücretsiz Antivirüs sadece Avira’nın efsanevi Alman mühendisliğinden çıkma bilgisayar koruma teknolojisini deneyimlemenize olanak tanımıyor, aynı zamanda Avira İnternet Tarayıcı Güvenliği’ni size sunuyor. Firefox ve Chrome için tasarlanan bir tarayıcı uzantısı virüslü web sitelerine ve korsan saldırılarına karşı koruma sunar.

Panda Ücretsiz Antivirüs

Panda Ücretsiz Antivirüs, bilgisayarınızda neredeyse hiç yer kaplamıyor, güvenli ve kullanıcı dostu bir bilgisayar koruma programıdır. Her şey kullanıcı paneline düzgün ve mantıklı şekilde konumlandırılmış. Gelişmiş ayarlar hakkında kendini yeterli hissetmeyen yeni kullanıcılar için harika bir yazılımdır; tek yapmanız gereken şey kurup çalıştırmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir